Wszystkie zakupione produkty wysyłane są do Państwa przez międzynarodową firmę kurierską. Firma ta od wielu lat służy pomocą w przewozie paczek, samochodów oraz wszelkich innych produktów pomiędzy Europą a USA.

Przesyłki lotnicze

Dotrą do Polski w ciągu 2-3 tygodni. Minimalna waga to 5 funtów (ok. 2,5 kg) - lżejsze przesyłki traktowane są jako 5-cio funtowe. Maksymalna waga to 70 funtów. Istnieje też możliwość wysłania cięższych przesyłek za dopłatą. Cena za 1 funt = 1.98$ + 5$ opłata manipulacyjna za każdą paczkę pobierana przez firmę kurierską.

Przesyłki morskie

Dotrą do Polski w ciągu 4-6 tygodni. Minimalna waga to 20 funtów (ok. 10 kg) - lżejsze przesyłki traktowane są jako 20-sto funtowe. Maksymalna waga to 70 funtów. Istnieje też możliwość wysłania cięższych przesyłek za dopłatą = 10$.

Cena za 1 funt = 0.70$ + 5$ opłaty manipulacyjnej za każdą paczkę pobierana przez firmę kurierską. Każdą przesyłkę można na życzenie ubezpieczyć, tylko 1$ do wartości 200$.

Przesyłki lżejsze przesyłamy również UPS lub pocztą amerykańską. Zawsze wspólnie z Klientem staramy się wybrać najkorzystniejszą opcję w zależności od wagi i wymiarów paczki.